Film açılmıyorsa alt tarafta bulunan alternatif partları tıklayarak izleyebilirsiniz...


Tam Kafadan Karavana | Fragman (Yakında Sinemalarda)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
39 Görüntülenme

Tam Kafadan Karavana | Fragman (Yakında Sinemalarda)

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Bu takımı Türkiye’nin ilk espor konulu komedi dizisi Tam Kafadan ile tanıdınız, sevdiniz.
  Şimdi bu takım, Tam Kafadan Karavana” sinema filmiyle tekrar karşınızda. yakında sinemalarda olacak olan filmimizin işte fragmanı!
  Konu mu? O da aşağıda, okumaya devam : )

  Biliyorsunuz Tam Kafadan macerası ilk olarak YouTube’da 6 bölüm halinde yayınlandı. Espor’un, kendi yıldız oyuncularını ve takımlarını ortaya çıkarma hikayesini mahalle, arkadaşlık, birlik olmanın gücü ile işleyen dizimiz, sizler tarafından çok sevildi ve toplamda 30 milyon izlendi. Bizler de Youtube ile başlayan maceramızı sinemaya ve daha çok kişiye taşımaya karar verdik.
  Takımımız yine neyin peşinde mi olacak? Canı sağolsun, Şenol başkanın olduğu yerde problem biter mi?

  KULÜP MERKEZİ KARAVAN!
  Parasızlığın artık hobi olmaktan çıkıp vücut bulduğu Şenol Başkan, takımın kulüp merkezi olarak kullandığı internet cafesini kentsel dönüşüme kaptırıp dazzo gibi ayazda kalmıştır. “Dükkan yıkıldı diye sokakta mı kalalım? Nasıl olsa oyun dünyası mobile geçiyor, baksanıza Zula mobil de yolda zaten. Biz de mobil kulüp olalım” deyip, takıma çaktırmadan borç harç bir karavan alır. Samet’e de “işte yeni kulüp, işte yeni dükkan. Çok yatırım yaptım çoook” diyerek karavanı mahallenin top sahasına çekmiştir. Takımı da elektriği bile olmayan karavanda antrenman yapmaya iteklemektedir. Büyük para ödüllü turnuva yaklaşırken haldır huldur kamp yapması gereken takım, elektriği bile olmayan karavanda anca çay içip börek yemektedir. Bu duruma yavaş yavaş içerlemiş olan çocukların sesi çıkmazken, takım toplantısında kaptan Demir dayanamayıp “Şenol abi şu işi bi hal yoluna koyalım. Yoksa bizim turnuva işi yanar. Antrenman yapacağımıza plastik sandalyede oturup börek yiyiyoruz. Olmayacaksa da kasmayalım, bu rüya da böylece bitsin” deyip sıkıntıyı söylemiştir. Bu ani çıkışla dızzo gibi kalan Şenol başkan “aha şimdi sıçtık” diye aklından geçirir. Bitti 5 dakika’lık kısım : ) Devamı? O da sinemalarda olacak kısmetse.
  Yeni yüklenen videolardan haberdar olmak için hemen abone olun. Abone olmak için tıklayın; http://bit.ly/TamKafadanYouTube

  Gelişmelerden ve yeni videolardan haberdar olmak için aşağıdaki hesaplardan bizi takip edebilirsiniz.
  https://www.facebook.com/tamkafadanlar
  https://www.instagram.com/tamkafadanlar

  Bölümleri hemen izleyin 👇
  Bipli Bölümler: http://bit.ly/TamKafadanBolumler
  Bipsiz Bölümler: http://bit.ly/TamKafadanBolumlerBipsiz

  #TamKafadan #Film #Komedi #BrosFilm #Zula #ZulaOyun #Fragman #Teaser #Trailer #TamKafadanKaravana #MesutCanTomay #AliBiçim #AleynaEroğlu #CemreSolmaz #BurcuKarakaya #SerkanDağlı
  Filmi izledikten sonra görüşlerinizi yorum olarak aşağıya bekliyoruz iyi seyirler :)

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?